Firma

JN Pack Sp. z o.o. działa na polskim oraz międzynarodowym rynku od 2003 r. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment wieczek oraz opakowań blaszanych stosowanych w wielu branżach. Swoje działania koncentrujemy na branży spożywczej, min. zakłady przetwórstwa mięsnego, rybnego, warzyw, a także pet food. Naszymi klientami są zarówno liderzy rynku, jak i średnie i małe firmy. Nasza oferta skierowana jest również do osób indywidualnych. Posiadamy wiele innowacyjnych opakowań, min. wieczka transparentne. Oferowane przez nas produkty, wytwarzane przez czołowych światowych producentów, cechują się najwyższą jakością i spełniają wszelkie wymagania obowiązujących norm. Staramy się zapewnić Państwu najwyższy poziom usług poprzez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Nasza oferta obejmuje również zamykarki do puszek po kapitalnym remoncie i modernizacji. Świadczymy również kompleksowe usługi remontu i serwisu maszyn.

Aby sprostać aktualnym potrzebom rynku i zapewnić pełną satysfakcję naszych Klientów, oferta JN Pack Sp. z o.o. jest stale rozszerzana.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy własną markę JN FOOD, dzięki której istnieje możliwość pełnej personalizacji Państwa zamówienia- od opakowania po jego zawartość.

NASZA MARKA