O nas

JN Pack sp. z o.o.
JN Pack sp. z o.o.

JN Pack Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlowo-usługową, działającą na rynku od 2003 roku. Naszym podstawowym produktem są opakowania metalowe, które z natury są zrównoważone, a nasze działania opierają się na ciągłym doskonaleniu, efektywności, bezpieczeństwie i zarządzaniu zasobami.
Oferowane przez nas produkty opakowaniowe są wytwarzane przez światowych liderów branży opakowań metalowych.

Nasz doświadczony zespół ludzi o dużej wiedzy i kwalifikacjach pozwala nam dostarczać usługi i wyniki na najwyższym poziomie. Jest to nagradzane przez nasze partnerstwo z niektórymi z najbardziej znanych na świecie markowych i prywatnych produktów konsumenckich.

Aby pozostać konkurencyjnym i utrzymać nasze wysokie standardy doskonałości, firma JN Pack stale i niestrudzenie rozwija się przy każdej okazji.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wewnętrznej wiedzy branżowej, stworzyliśmy naszą własną markę – JN FOOD. Została ona stworzona specjalnie dla naszych Klientów i Partnerów. Z nami masz możliwość pełnej personalizacji swojego produktu, a my na każdym kroku będziemy Cię prowadzić. Od wczesnego rozwoju, projektowania, brandingu, marketingu, dystrybucji i nie tylko.